Які причини говорять тобі, що вже пора замовити свій власний сайт?
⠀ ⠀ ✅Ти хочеш економити  гроші на рекламі.
⠀Як власник малого бізнесу ти, ймовірно, думаєш, що ти не можеш дозволити собі наявність професійного веб-сайту, але давай порівняємо з вартістю оголошення в газеті і розміщення різного роду реклам в інтернеті, які ти оплачуєш, якщо ти порахуєш свої витрати на рік і порівняєш з витратою на сайт, ти дуже здивуєшся. ⠀Цього року 2021 нам 10 років. Підприємство "Малеон" пропонує тобі стартувати по мінімальній ціні-замовити сайт з розміщенням на рік за 5000 грн. Поділи на 12 місяців. Виходить 417 гривень на місяць на рекламу. Ти платиш більше? Тоді пора замовляти-телефонуй 068-743-70-36 або пиши в контактній формі.

Збереження клієнтів актуальна причина для будь-якого бізнесу
Твої клієнти захочуть повернутись до тебе, чи похвалитись твоїми послугами чи товарами з іншими, чи порекомендувати тебе знайомим. На сайті є можливість подивитись фото, відео, контакти, перелік твоїх послуг чи товари. Люди не завжди хочуть сказати друзям реальну вартість потрачену на свої витрати, але вони залюбки дадуть посилання на твій сайт з актуальним прайсом. Це безкоштовна реклама твого бізнесу- чому ні? Також є товари, які потребують з часом обслуговування, і якщо клієнт зможе тебе в майбутньому знайти, це для нього додаткова причина зберегти посилання на твій сайт. Звичайно, це як правило найменші послуги, а по гарантії може ти їх надаєш безкоштовно, але це додає тобі солідності. Гарантій хочеться кожному-постав себе на місце замовника. Це твоя привабливість.

⠀ ✅Ти хочеш оплачувати ефективну рекламу⠀
Що б ти не рекламував - послуги, продукти або просто себе - Сайт є відмінним способом, щоб зробити це. Будь-який інший вид реклами це перш за все поточні витрати, особливо якщо ти хочеш привернути увагу, та й немає ніякої гарантії, що тебе помітять. Сайти в свою чергу схожі на брошури, які вільно відтворюються, вони інтерактивні, і швидко поширюються серед людей. ⠀Іноді достатньо лише добавити нові товари, нові статті і ти часто маєш сам це зробити в панелі адміністрування сайту. Тобі не потрібно щоразу купляти новий сайт - на слідуючий рік ти лише продовжуєш хостинг і домен на рік. Це в середньому 1200 грн.на рік, а це лише 100 гривень в місяць. Це економить витрати навіть на працівника, менеджера з продажу. Мої клієнти часто не витрачаються на таку робочу одиницю.

Доступність твоїх пропозицій, що не забирає твій відпочинок.
Ми не завжди готові всім дати власну адресу, онлайн робота може бути 24 години на добу в зручний для тебе час. Ти вирішуєш, коли готовий відповісти на лист клієнта.  ⠀

Сайт це найбільш доступний ресурс як для твоїх постійних і потенційних клієнтів (24 години на добу, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік).Твої продукти і послуги доступні навіть коли магазин або офіс закритий, надаючи зручність розгляду продуктів і послуг. ⠀ ⠀

Покращення планування робочого часу. Надання інформації твоїм клієнтам вимагає часу, будь то сповіщення по телефону, особисті зустрічі, поширення бюлетенів і брошур, або зв'язок по електронній пошті у вигляді листів. За допомогою веб-сайту тобі буде надана можливість в більшій мірі висвітлювати своїх клієнтів про нові товари і послуги, періодично публікуючи анонси, економлячи при цьому свій час і інші ресурси. Ми приховуємо в контактній формі твою електронну скриньку (e-mail) від спамерів (тих , хто розсилає недобросовісну рекламу) і ти відповідаєш тільки тим, хто дійсно зацікавлений в твоїй роботі.  ⠀ ⠀ ⠀

САМА ГОЛОВНА ПРИЧИНА. Просування в пошукових системах. ⠀ ⁣Рано чи пізно, хтось введе ваше ім'я або бізнес в пошуковику.  І що він знайде? Нічого, або, що ще гірше, твоїх конкурентів.  Але це люди, які хотіли знайти саме тебе. Вони шукають те, що ти продаєш, і якщо ти не маєш Сайту будь впевнений, що ти втратив Клієнта. Для багатьох людей, ти міг би заявити про своє існування, давши можливість знайти себе. Ми створюємо сайти так, що вони вже готові для пошукових систем. Не розкажу тобі всі таємниці свого бізнесу, але мої статті живуть іноді довше сайтів. Хтось вмовляє мого клієнта замовити інший сайт, клієнт втрачає велику кількість людей, що приходили з пошуковика по статтях, які я йому написала в подарунок до сайту. І тоді мій унікальний контент з'являється на сайті створеному моїм конкурентом. І мої клієнти знову повертаються.

 Маючи сайт ти не прив'язуєшся до змін погоди. Сезонність не так впливає на твій заробіток. В несезон ти можеш більше робити дрібних замовлень, обслуговування і ремонт. Пропонувати товари до твоїх послуг, щоб зменшити ризики в прибутках. Можеш відправляти товари поштою і навіть економити місце на ринку, якщо в тебе там хє торгові точки.

Ми живемо в епоху онлайн зв'язків і наявність сайту є життєво важливим моментом для будь-якого бізнесу. Це твоя стабільність і солідність на ринку. 


Робота з нашим підприємством  веб-студією - це:


❤індивідуальний підхід на кожному етапі: починаючи від складання ТЗ, проектування і закінчуючи запуском твого проекту;


❤орієнтація на особливості мобільних користувачів (ми створюємо сайти що гарно відображаються в смартфонах і планшетах);

 

❤ми робимо сайти різної складності - тому вони мужуть бути дуже не дорогими. Пізніше, коли в тебе буде більше замовлень ми можемо більш ускладнити сайт, щоб ти сам міг його обслуговувати і наповнювати товарами чи контентом;

❤правильне відображення веб-ресурсу;

 

❤ефективне SEO-просування, спрямоване на досягнення топових позицій в пошуковій видачі;


❤твоє робоче місце завжди приємне для тебе, витримане в твоїх улюблених кольорах, ти можеш бути вдома в улюбленому зручному одязі.

⠀ Переконайся, що ми розбираємося в цій темі і подивитсь наші приклади сайтів з адаптивним дизайном. Розширюйте межі свого бізнесу і збільшуйте прибуток за допомогою якісної комунікації з вашою цільовою аудиторією. Заповни БРИФ і розкажи нам про твій проект. У нашій команді є досвідчені розробники, дизайнери, сеошникі і маркетологи, які допоможуть успішно реалізувати всі завдання, поки цього не зробили твої конкуренти.