Тобі можна все, але не все буде корисно. Давай розглянемо всі сторони.
Плюси:

⠀ ✅С допомогою конструктора можна створити сайт навіть за пів години, а інтернет-магазин всього за годину часу.

   ✅Буде підключена і платіжна система, і дизайн буде непоганий.

  ✅Найчастіше, ця послуга надається безкоштовно. Коли в тебе на старт бізнесу 0 гривень-то фактично в тебе немає варіантів.

 


Мінуси
⛔️:

❌З позиції просування і  SEO-оптимізації, немає нічого гіршого сайтів, створених на конструкторах.

❌Регулярно включається реклама-будь-яка, в тому числі непристойного і протизаконного змісту.

Сайт тобі не належить. По суті, створений  сайт є власністю компанії розробника конструктора.Ти маєш доступ до акаунту, текстам і товарам. При цьому не маєш повних прав на сайт, щоб встановити взаємозв'язок з пошуковими системами, щоб вони виводили в пошукові нові статті і нові товари з твого сайту. Знову жд таки- же унеможливлює просування в пошуковиках.


Немає можливості налаштувати файли .htaccess, robots.txt, зробити редіректи і вручну прописати потрібні мета-теги на всіх сторінках, тому що немає доступів до внутрішнього коду web-ресурсу.


❌Просування  іде з просуванням усіх твоїх конкурентів, що теж використовують даний ресурс.


❌Вибір тільки з стандартних функцій. Нові програмки добавити ти не зможеш, або вони будуть платними для сайту, який так і не стане твоїм.

❌Часто такі сайти на піддомені, а не на окремому домені, тобто фактично це сторінки сайту, а не повноцінний сайт. А це вже обман- ти думаєш, що в тебе є сайт, а багато людей розуміють, що фактично в тебе його немає.

Шаблонний,  не унікальний дизайн. Не можна замовити дизайн під себе. На вибір дається кілька  макетів (або блоків), і вибрати можна тільки з них. При будь-якому розкладі, твій сайт буде ще чиєїсь 3000-й копією. Якщо розробляється окремий сайт і за основу береться макет, то він переробляється і доповнюється і видозмінюється і виходить унікальний макет, тут же макет свій ти впізнаватимеш скрізь-він геть однаковий.

Повільно працює і мало місця для якісних фото. Якщо і є можливість добавити гарне фото-сайт починає ще повільніше працювати. Хоча частіше-автоматично якість погіршується і це може впливати на продаж товарів, вони виглядатимуть неякісними чи пошкодженими.

Переглянь в ТОП-10 сайти по висококонкурентних запитах у твоїй сфері бізнесу, там немає сайтів на конструкторі! 

Золота середина:
Якщо ти хочеш з чогось почати - роби сайт на конструкторі, трохи заробиш і оформиш офіційно свій бізнес (ФОП, підприємство), тоді звертайся до нас. ПП Малеон працює більше 10 років, у нас є різні по вартості пакети сайтів і що важливо, ти можеш замовити мінімальний пакет, а потім заплатити різницю і добудувати сайт до більш зручного в твоєму бізнесі. Ти ростеш разом з сайтом. Сайт на конструкторі не пропаде - ми поставимо посилання на нього, а на конструкторі ставиш на власний сайт посилання. Таким чином ти об'єднуєш своїх клієнтів нових і старих і не втрачаєш нікого. Більше сайтів-більше замовлень. Хай Бог тебе благословляє в твоєму труді!