Розвінчуємо міфи, які заважають багатьом блогерам і підприємцям розкрутитися на повну в соцмережах. Підприємство Малеон з 2011 року займається просуванням своїх, а потім ресурсів наших клієнтів. Ми збільшували продажі cотням продавцям Торгової інтернет-площадки BRAND OUTLET на сайті Однокласників, додатково просуваючи їх товари.

Тоді коли ще ніхто в Україні толком не розумів фразу "соціальна мережа" , а ми проводили маркетингові дослідження і на практиці тестували інструменти "соціалок" по іміджевій рекламі і по продажам. Ви можете не починати спочатку тратячи багато років на винайдення все того ж велосипеду, а використати наш багаторічний досвід замовивши послуги. Зарез в основному просуваємо бізнес-ресурси у Фейсбукові через зміни в законодавстві України для просування послуг та товарів - Однокласники і Вконтакті нині втратили своїх користувачів серед наших земляків.  Твітер більш підійде для просування Новинного порталу. Все просто: ви голосуєте своїми фінансами за реально працюючі площадки і їх сегменти. 

Детальніше: Просування в Твітері,Фейсбукові, Інстаграм, Однокласниках, Вконтакті: міфи та реальність

 Як зробити так, щоб гості  facebook почали з вами взаємодіяти? І як перетворити цих людей в клієнтів і покупців? Про все це читайте в нашому повному покроковому Гайді.

Або відразу звертайтеся за просуванням до ПП Малеон, щоб зекономити свій час.

Детальніше: SEO - Що потрібно робити, щоб збільшити кількість шанувальників вашої сторінки на Facebook?

 Великий вибір пакетів послуг ви можете скласти у кошик і порахувати враховуючи свої фінансові можливості сьогодні, щоб скласти план чи мрію росту свого бізнесу чи своєї особистої популярності в майбутньому! Пропозиції акцій на взаємовигідних умовах. Вибирайте свій шлях. Малеон- це колектив творчих людей об'єднаних вірою в Бога і людей!

Детальніше: Прайс