Які причини говорять тобі, що вже пора замовити свій власний сайт?
⠀ ⠀ ✅Ти хочеш економити  гроші на рекламі.
⠀Як власник малого бізнесу ти, ймовірно, думаєш, що ти не можеш дозволити собі наявність професійного веб-сайту, але давай порівняємо з вартістю оголошення в газеті і розміщення різного роду реклам в інтернеті, які ти оплачуєш, якщо ти порахуєш свої витрати на рік і порівняєш з витратою на сайт, ти дуже здивуєшся. ⠀Цього року 2021 нам 10 років. Підприємство "Малеон" пропонує тобі стартувати по мінімальній ціні-замовити сайт з розміщенням на рік за 5000 грн. Поділи на 12 місяців. Виходить 417 гривень на місяць на рекламу. Ти платиш більше? Тоді пора замовляти-телефонуй 068-743-70-36 або пиши в контактній формі.

Детальніше: Тобі пора замовити сайт

Тобі можна все, але не все буде корисно. Давай розглянемо всі сторони.
Плюси:

⠀ ✅С допомогою конструктора можна створити сайт навіть за пів години, а інтернет-магазин всього за годину часу.

   ✅Буде підключена і платіжна система, і дизайн буде непоганий.

  ✅Найчастіше, ця послуга надається безкоштовно. Коли в тебе на старт бізнесу 0 гривень-то фактично в тебе немає варіантів.

Детальніше: Створити сайт на конструкторі

Розвінчуємо міфи, які заважають багатьом блогерам і підприємцям розкрутитися на повну в соцмережах. Підприємство Малеон з 2011 року займається просуванням своїх, а потім ресурсів наших клієнтів. Ми збільшували продажі cотням продавцям Торгової інтернет-площадки BRAND OUTLET на сайті Однокласників, додатково просуваючи їх товари.

Тоді коли ще ніхто в Україні толком не розумів фразу "соціальна мережа" , а ми проводили маркетингові дослідження і на практиці тестували інструменти "соціалок" по іміджевій рекламі і по продажам. Ви можете не починати спочатку тратячи багато років на винайдення все того ж велосипеду, а використати наш багаторічний досвід замовивши послуги. Зарез в основному просуваємо бізнес-ресурси у Фейсбукові через зміни в законодавстві України для просування послуг та товарів - Однокласники і Вконтакті нині втратили своїх користувачів серед наших земляків.  Твітер більш підійде для просування Новинного порталу. Все просто: ви голосуєте своїми фінансами за реально працюючі площадки і їх сегменти. 

Детальніше: Просування в Твітері,Фейсбукові, Інстаграм, Однокласниках, Вконтакті: міфи та реальність

 Як зробити так, щоб гості  facebook почали з вами взаємодіяти? І як перетворити цих людей в клієнтів і покупців? Про все це читайте в нашому повному покроковому Гайді.

Або відразу звертайтеся за просуванням до ПП Малеон, щоб зекономити свій час.

Детальніше: SEO - Що потрібно робити, щоб збільшити кількість шанувальників вашої сторінки на Facebook?