Обслуговування сайтів

Сортування:
orderby
Кількість:
7000.00 UAH
Все просто- ти даєш сайт свого постачальника (одного чи декількох), а ми наповнюємо твій сайт товарами. Ти даєш нам твій план ціноутворення. Наприклад+20% до прайсу виробника. Термін виконання: 1 місяць.
1000.00 UAH
Якщо сайт якийсь час не працював , наприклад була призупинена ваша діяльність і ви хочете знову її відновити, ми проведемо відновлення сайту з останньої копії для наших замовників по сайтах, яка була в нас збережена, вона може не мати останніх змін вами, якщо ви не замовляли пакет щомісячного обслуговування. В будь-якому випадку це набагато економніше, чим замовляти сайт з нуля. Термін виконання: 3 дні.
1500.00 UAH
Ми відновимо сайт за умови що була завчасно зроблена вами копія до взлому. Якщо копії немає то сайт відновлюємо в максимально можливому вигляді. Якщо пошкодження значні - ми рекомендуємо з часом замовити новий сайт. Ви можете також замовити у нас щомісячне обслуговування- тоді ми будемо самі робити останню копію на такі випадки.
500.00 UAH
Добавлення, видалення, заміна номерів телефону, електронної скриньки, поштової чи юридичної адреси в контактній формі. Це не стосується змін в дизайні сайту (шапка, футер).
17000.00 UAH
Срок виконання-місяць. До 100 товарів. Входить редагування 100 фото. Наприклад світлокорекція, чи заокруглення всіх вуглів... Фото мають бути якісними. Можемо брати з сайту виробника чи постачальника за умови що там немає логотипу чи захисного знаку, що забороняє копіювання матеріалів. Працюємо тільки онлайн!!!
17000.00 UAH
В роботу входить наповнення товарів, покращення якості фото. Абонлата оплачується помісячно по передплаті. Ви можете заморозити ціну проплативши декілька місяців наперед. А можете розпочати з одного місяця, щоб вирішити подобається Вам робота нашого спеціаліста чи ні. Також роздрібне замовлення підходить для невеликого магазину чи нового, який ще підбирає постачальників. Ви замовляєте нашу послугу тільки коли з'являється необхідність, таким чином значно економите на оплаті зарплатні постійного співробітника Вашого підприємства.
5000.00 UAH
Місяць обслуговування - оптова загрузка 100 відео-трансляцій з вашого Ютуб-каналу.
3000.00 UAH
Якщо ви оплатили на поточний місяць добавлення 100 відео, а Вам необхідно загрузити 200, 300, 400, 500.... відео на новий сайт. Кожна слідуюча сотня після першої в цьому місяці коштуватимете дешевше.
5000.00 UAH
В пакет входить місяць обслуговування сайту, в тому числі виконання 3 заявок.
7000.00 UAH
Місяць роботи наших спеціалістів, в тому числі виконання 4 заявок.
5500.00 UAH
Всі дизайни наших сайтів повністю унікальні, виготовлені на смак і потреби клієнтів. Ми виготовимо для Вас новий дизайн, якщо з'явилась така необхідність. Наприклад змінено назву чи логотип і потрібен інший основний колір. Також замовляють святкові дизайни для покращення іміджу свого підприємства, щоб порадувати співробітників і клієнтів гарним настроєм.
1400.00 UAH
Ви даєте опис кольорів і що хочете бачити приблизно, може бути фото малюнка від руки. Ми за цю ціну створюємо лише один логотип. Два буде коштувати в два рази дорожче. Дивіться фото розроблених логотипів. Термін виконання 3 робочих дні.