Налаштування комп'ютерів

Сортування:
orderby
Кількість:
30000.00 UAH
Робочий день нашого спеціаліста в вашому офісі з 10 до 18 години в робочі дні. Вихідні: субота, неділя, державні свята. Місяць в який відпустка- ви теж оплачуєте як завжди. Соціальний пакет забезчуємо ми самі на підприємстві для нашого співробітника. Онлайн обслуговування комп'ютерної мережі на базі з сервером цілодобово без вихідних. В його роботу входить також закупка запчастин і техніки у сторонніх організацій чи магазинів- всі документи оформляються на ваше підприємство. А також доставка в сервісні центри зламаної техніки і повернення її в офіс після ремонту. Рахунки за ремонт сплачуєте ви. Наш спеціаліст веде облік техніки і іншу документацію по своїй посаді. Абонплата вказана за місяць.
250.00 UAH
На новий комп'ютер чи ноутбук. Коли не потрібно робити інших додаткових робіт чи заміни запчастин. Термін виконання 3 робочих дні. Ноутбук, комп'ютер (системний блок) ви особисто доставляєте, а потім забираєте після виконання роботи, у нашого майстра по м. Київ, Бровари. Операційна система не входить в вартість послуги.
500.00 UAH
Ви приносите ноутбук і потім самостійно забираєте у нашого майстра (Київ, Бровари). В роботу входить заміна запчастин (без їх вартості), тестування старих запчастин для виявлення неполадок, встановлення ліцензійного ПО (викупляєте додатково), очистка ноутбука, при необхідності заміна термо-пасти на процесорі.
2800.00 UAH
Ви можете в телефонному режимі замовляти онлайн-обслуговування на 10 робочих днів. + 2 відвідування вашого офісу з 19 до 21 раз в тиждень.
8700.00 UAH
Онлайн обслуговування комп'ютерної мережі на базі з сервером цілодобово без вихідних. Один день в тиждень наш спеціаліст працює в вашому офісі з 19 до 21 -00. В його роботу входить також закупка запчастин і техніки у сторонніх організацій чи магазинів- всі документи оформляються на ваше підприємство. А також доставка в сервісні центри зламаної техніки і повернення її в офіс після ремонту. Рахунки за ремонт сплачуєте ви.
1400.00 UAH
Ви можете в телефонному режимі замовляти онлайн-обслуговування на 5 робочих днів. + 1 відвідування вашого офісу з 19 до 21.
4200.00 UAH
Такий пакет економії підходить, якщо наш спеціаліст довго обслуговує вашу мережу і вона працює злагоджено. Ви в місяць економите 1 тиждень. Входить 15 робочих днів онлайн обслуговування і 3 відвідування нашим спеціалістом (раз в тиждень).
5600.00 UAH
Обслуговування в будні дні до 21-00. Основна частина роботи проводиться онлайн. Один раз в тиждень спеціаліст працює в вашому офісі з 19 до 21-00. Бровари, Київ, Жашківський район Черкаської області