Створення сайтів

Сортування:
orderby
Кількість:
32000.00 UAH
Категорії твоїх товарів і послуг для швидкого сортування. Входить мінімальне наповлення. Повністю готовий бізнес. Термін виконання: 7 тижнів
48000.00 UAH
Це три в одному: унікальний дизайн, сайт-компанії , інтернет-магазин. Підходить для виробників товарів, де крім масового виробництва є унікальні пропозиції для VIP клієнтів. Є фотогалерея раніше виконаних робіт. Термін виконання: 2 місяці (якщо святкові дні -то добавляються робочі дні на виконання сайту, не менше 44 робочих днів всього).
15000.00 UAH
Твій щоденник з фото, відео, текстовою інформацією про твоє захоплення. Може бути кілька користувачів-твоїх друзів. Термін виконання: 5 тижнів.
14000.00 UAH
Відео-трансляція твоїх відео з ютубу. На твоїх паперових візитках гарніше виглядатиме посилання на особистий сайт. При цьому не хочеш замовляти великий хостинг-пакет. І просто тому що зараз модно заробляти на ютубі! Чому б і ні! Термін виконання: 4 тижні.
40000.00 UAH
Якщо в тебе в фейсбуці є група з великою кількістю безкоштовних оголошень - пора монетизувати свою роботу. Пропонуй дошку оголошень для платних клієнтів, розміщуй кожного як окремий міні-магазин з товарами чи послугами. Термін виконання: 2 місяці.
20000.00 UAH
Фактично це фотогалерея. Економний сайт для любителів поговорити по телефону. Дуже схожий зовні на інтернет-магазин, але без кнопки КУПИТИ. Термін виконання: 4 тижні.
12000.00 UAH
Після вивчення ринку в твоїй сфері ми створюємо сторінку, що точно зацікавить твою цілеву аудиторію зробити тобі замовлення. Ми робимо більш складну структуру чим стандартний односторінковий лендінг- наш пакет передбачає можливість наповнення такого сайта різноманітною інформацією, щоб його можна було просувати в пошукових системах і соціальних мережах. Космос відпочиває- а ти встигай приймати дзвінки і замовлення! Хай Бог благословить твої ручки! Термін виконання: 3 тижні.
33300.00 UAH
Декілька розділів новин у верхньому і боковому меню. Декілька менеджерів, що будуть розміщувати новини. Інструкція по наповненню сайту. Підійдуть пакети хостингу №2, 3, 4. В перший рік рекомендуємо №2, а потім уже по наповнюваності і трудолюбству ваших спеціалістів вибираємо об'єм пакету. Строк виконання: 7 тижнів.
18000.00 UAH
Підходить для фотографій випускників садочків, молодшої школи, середньої школи, вузів. Також буде чудова пам'ятка для солдатів на пам'ять про срочну службу. Бувають чудові поїздки сімейні, неймовірний медовий місяць, народження немовляти - такі моменти підходять для найдорожчих людей. Термін виконання: 2 місяці.
25000.00 UAH
Фірмовий дизайн твого підприємства. Підходить пакет для всіх видів організацій. Є фото, відео-трансляція з інтернету. Можеш розмістити на сайті свої унікальні відео роботи, щоб не зменшувати якість зйомки, що автоматично роблять безкоштовні відео-сервери. В цьому випадкові береться більший хостинг-пакет, крім вказаної ціни за сайт. Термін виконання 6 тижнів.
10000.00 UAH
Мінімум інформації, але більш чим в рекламі інших ЗМІ, для здешевлення твоєї реклами. Твої клієнти побачать 5 сторінок з більш повною інформацією про тебе і твій бізнес, перелік товарів та послуг. Прайс для скачування. Яскраві фото. Контакти для швидкого зв'язку з тобою. Термін виконання: 7 робочих днів.